Tomasz Kammel

Prezenter telewizyjny

Tomasz Kammel

Gwiazda telewizji, a także specjalista w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej. Urok osobisty, uśmiech i dobre maniery sprawiają, że jest uwielbianym prezenterem. Autor i prowadzący: The Voice of Poland, The Voice Kids, Pytanie na Śniadanie, Dance Dance Dance, Kocham Cię Polsko, a kiedyś Randka w ciemno i wiele, wiele innych. Człowiek, który o sztuce występowania przed publicznością wie wszystko.Założyciel Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce i Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. W Internecie zdradza tajniki skutecznej komunikacji na autorskim kanale „Kammel Czanel” na YouTube. Autor książek: „Jak występować publicznie… nie tylko w telewizji”, „Moc w gębie. Jak gadać, żeby się dogadać".